אחות סיעודית בבית

 

דרושים לכם שירותי אחות סיעודית בבית?

חברת י.ה.ל, בניהולה של עו"ס בכירה טובה יששכרי, תעניק לכם סיוע מלא באיתור אחות מתאימה מתוך המאגר גדול של החברה, לצד הבנת ומימוש זכויותיכם בחוק. השירות ניתן לבעלי מוגבלויות, חולים סיעודיים וקשישים סיעודיים, וזאת עבור אחות סיעודית בכל היקף עבור התאוששות אחרי אשפוז או ניתוח, או אחות סיעודית בבית ל-24 שעות.

בתקופה בה אנו חיים, עם מערכות בריאות כה עמוסות, רבים מבקשים או נדרשים בטיפול והשגחה פרטית בביתם על ידי אחות סיעודית מוסמכת. השירות נדרש כאשר לבני משפחה אין את הכלים, הידע המקצועי, היכולות או הפנאי לטפל ביקירם בעצמם.

שירותים אלו יכולים להיות לתקופה מוגבלת, למשל אחרי אשפוז, או לתקופה ממושכת. כמו כן, הם מוצעים למספר שעות ביום או בלילה או כליווי צמוד עשרים וארבע שעות ביממה. הם עשויים להידרש מסיבות בריאותיות, פיזיות או נפשיות, ממחלה קשה, מתאונה, מצורך בהתאוששות ושיקום אחרי ניתוח או אשפוז, וכן בגין מוגבלויות או תהליכים בלתי נמנעים של זקנה.

שירותי אחות סיעודית בבית

יש לציין כי שירותי אחיות בשעות לילה או סביב השעון מחויבים במתן חדר פרטי לאחות ועם שימוש חופשי במטבח וחדרי השירותים. כמו כן, יש לדעת כי ניתן לממן שירותים אלו באופן מלא או חלקי על ידי החזרי ביטוח משלים, החזרים שחברתנו תשמח לסייע לכם לממש.

אחות סיעודית לטיפול והשגחה

אנו נדאג לסייע לכם באיתור והעסקת אחות סיעודית מוסמכת ומעשית, מנוסה ואחראית לצורכי פיקוח והשגחה אישית. מדובר באחות שיש לה תקשורת אישית טובה עם המטופל ויכולת לספק מענה שלם לצרכיו הספציפיים. שירות האחות כולל בין היתר מתן טיפולים רפואיים כמו זריקות, נטילת תרופות והחלפת תחבושות, וכן לצורכי שיקום, טיפול, ליווי והשגחה.

האחות תסייע למטופל בביצוע מטלות בסיסיות יומיומיות ביום ובלילה, כמו האכלה, רחצה, התניידות, הלבשה, שכיבה, קימה והחלפת חיתולים. כמו כן, השגחת אחות תאפשר מתן טיפול חירום ראשוני עד להגעת רופא או העברה לבית חולים.

לשירותי אחות סיעודית בבית ולקבלת מענה על כל שאלה או בקשה בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת י.ה.ל בטלפונים 1-700-700-038 ו- 050-4300330 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.