שירות אחיות עד הבית

מדוע גם אתם צריכים שירותי אחיות עד הבית?

כולנו מכירים את המשפטים ש"העיקר הבריאות" וש"העולם שייך לצעירים", אך עד שההורים שלנו לא מתחילים להתבגר אנחנו לא באמת עוצרים לחשוב על כך. עם זאת, מהרגע שבו ברור שעלול להיות להם יותר קשה לתפקד בצורה עצמאית אנחנו מתחילים להבין שגם אנחנו נזדקק עבורם לעזרה. זה נכון שכולנו נעשה הכול כדי לשמור על הורה שעבר ניתוח או שמתאושש מטיפולים כאלה ואחרים, אך השאלה היא עד כמה ברצינות נוכל לעשות זאת. העניין הוא שכולנו גם עובדים תוך כדי כך שהזמינות שלנו לא יכולה להיות של 24/7. יתרה מכך, מה באמת הידע שלנו ברפואה והאם ברגע האמת נוכל לסייע בצורה מספיק טובה? התשובה היא בדרך כלל לא ולכן שירות אחיות עד הבית הוא הפתרון הטוב ביותר.

מה כולל השירות?

כאשר מדברים על שירות אחות עד הבית מדברים על מגוון רחב של שירותים, כמו לדוגמה: החלפה של תחבושות, מתן זריקות מסוגים שונים, בדיקת ממדדים ועוד. בנוסף לכך, הרבה פעמים ההחלטה האם יש לפנות לקבלת שירות רפואי מאסיבי ורציני יותר, כמו אשפוז בבית חולים, זו לא החלטה פשוטה. לכן, כאשר מגיעה אחות מוסמכת לבית המטופל, בודקת אותו ורואה אותו מול עיניה המקצועיות היא יכולה לקבל החלטות כאלה בצורה נכונה ומדויקת יותר. חשוב לדעת שאת השירות ניתן לקבל בכל מקום שתרצו, בין אם מדובר על בית החולים ובין אם מדובר על הבית הפרטי של המטופל. כמו כן, השירות של אחיות עד הבית זמין 24/7 כך שבכל עת ניתן יהיה לפנות אלינו ומהר מאוד אחות מטעמנו תגיע אליכם.

שירות מקצועי שניתן מכל הלב

לתת שירות אחות עד הבית זה לא תמיד דבר פשוט שכן לרוב האחיות מטפלות בכמה מטופלים בו זמנית. עם זאת, אם לרגע חשבתם שזה יפגע באיכות השירות או באדיבות, אצלנו תוכלו להיות בטוחים שזה לא המצב. כל האחים והאחיות שמועסקים אצלנו בחברת "יהל" עברו הכשרה מתאימה והם יעשו הכול כדי לטפל בצורה הטובה ביותר באדם היקר לכם. פנו אלינו עוד היום למספר: 1-700-700-038 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.