שירות אחיות לילה

היקרים שלכם בידיים טובות    

כניסה לניתוחים, יציאה מניתוחים, פרוצדורות רפואיות, צוות רפואי, שמגיע ומציג אנמנזות ב בשפה לא מובנת, הצורך להיראות, הצורך "לא להתפספס" החשש שכן, החשש שלא יראו, לא יטפלו, החשש להישאר לבד, כל אלה מביאים אנשים רבים, אשר מאושפזים במוסדות רפואיים/ שיקומיים או אף בביתם להסתייע בשירות אחיות לילה. שירות זה נולד בדיוק מנקודות אלו, מהקושי, מהבלבול ומהצורך בעזרה תכופה וצמודה.
מהו שירות אחריות לילה? ולמי הוא מתאים? על כך במאמר הבא

הרבה מעבר למתן תרופות

שירות אחות פרטית ללילה, ניתן למבוטחי קופות החולים, אשר מאושפזים בביתם, בבית החולים או בכל מוסד רפואי/ שיקומי אחר, ונדרשים לסיוע צמוד.
האחות הפרטית, היא הקול של המטופל מול הצוות הרפואי, היא דואגת לכל צרכיו הסיעודיים, בין אם במתן תרופות, החלפת אינפוזיות, בדיקת לחץ דם וחום, מעקב אחר מכשירי הניתור, במידה והוא מחובר אליהם, החלפת תחבושות, ובעיקר עזרה ותמיכה נפשית, בתקופה כה מבלבלת, ומותחת ומגבילה.

מתי נחוץ להסתייע בשירות השגחה סעודית של אחות פרטית ללילה?

שירות אחות פרטית ללילה נדרש בעיקר לאחר פרוצדורות רפואיות, כאשר עדיין קיימת השפעה של חומרי ההרדמה, לאחר השתלות איברים, כאשר למטופל נדרשות פרוצדורות סיעודיות תכופות, כמעט בכל שעה. כאשר המטופל ומשפחתו חווים קושי בתקופת האשפוז, הן בשל הלחץ הרב המופעל על הצוות הרפואי, שאינו מצליח לטפל בכלל המאושפזים במהלך המשמרת, והן בשל החשש, שאי קבלת טיפול בזמן עלולה לפגוע במצבו הבריאותי של מטופל.

אחות ללילה- מעניקה מזור לגוף ולנפש

לקוחות רבים מעידים, שעצם ההשגחה הצמודה, הסיוע הסיעודי, ההתייחסות האוהדת והעדינה הביאו לשיפור במצבם. מעבר לכח סיעודי אישי, אחות פרטית ללילה, היא בת אנוש, השוהה עם מטופל/ת, אשר נמצאים במצב מבלבל וקשה נפשית, האוזן הקשבת, הכתף התומכת, ההבנה למצבם, הסיוע העוטף, הם אלו, כפי שמעידים מטופלים רבים, שהחלימו בהצלחה, שמביאים להבדל בחוויית האשפוז, ולשיקום מהיר ויעיל.

אנו ב"יהל" ייעוץ והכוונה וטיפול לגיל השלישי, מודעים לרגישות הרבה בתקופות של אשפוז רפואי, וחוסר ודאות רפואית, ומעמידים עבורכם שירות של צוות אחיות פרטיות ללילה לנוחות מרבית, מזור רפואי ושקט נפשי, צרו עמנו קשר, 24 שעות ביממה, דרך האתר ובטלפון: 1-700-700-038